Konopářský svaz České republiky
Technické konopí jako alternativa pro český venkov

HNUTÍ DUHA PROSAZUJE NOVÝ ZÁKON, KTERÝ ZÁVAZNĚ STANOVÍ, ŽE ČESKO BUDE SNIŽOVAT ZÁVISLOST NA DRAHÝCH FOSILNÍCH PALIVECH.

21/10/13

Zákon připravovaný ve spolupráci s právními experty Ekologického právního servisu rozhýbe investice do chytrých řešení, jako jsou úsporné domy a pohodlná veřejná doprava, snadná recyklace odpadu, čistá energie nebo české potraviny v obchodech. Hnutí DUHA nás oslovilo s prosbou o pomoc v předvolení kampani. Chtějí, aby kandidáti a kandidátky slyšeli o důležitém zákoně, který Hnutí DUHA prosazuje kampaní Velká výzva (www.velkavazva.cz). Tedy […]

Zákon připravovaný ve spolupráci s právními experty Ekologického právního servisu rozhýbe investice do chytrých řešení, jako jsou úsporné domy a pohodlná veřejná doprava, snadná recyklace odpadu, čistá energie nebo české potraviny v obchodech.

Hnutí DUHA nás oslovilo s prosbou o pomoc v předvolení kampani. Chtějí, aby kandidáti a kandidátky slyšeli o důležitém zákoně, který Hnutí DUHA prosazuje kampaní Velká výzva (www.velkavazva.cz). Tedy o zákoně na snižování spotřeby uhlí, ropy a plynu (a tedy i produkce skleníkových plynů). Chytrá věc co se osvědčila v Briitánii (http://cislotydne.cz/25/). Naše organizace přijetí zákona podporuje.

Je to jednoduché – jděte prosím na web: www.hnutiduha.cz/hybejtevolbami a napište kandidátům/kám (můžete si samozřejmě vybrat jednoho, ale i více nebo dokonce všechny a zvýšit tak dopad) za váš kraj email nebo vybraným lídrům na Facebook.

 

Děkuji.

M.Široká, předsedkyně, Konopářský svaz České republiky

www.konopi.info

 

Zařazeno v AKTUALITY