Konopářský svaz České republiky
Technické konopí jako alternativa pro český venkov

PATENTOVANÉ ČESKÉ SPORTOVNÍ A JINÉ ZDRAVOTNÍ BOTY Z KONOPÍ S BIOMECHANICKOU AKTIVNÍ STÉLKOU Z DÍLNY FIRMY J Hanák R®

06/08/13

PATENTOVANÉ ČESKÉ SPORTOVNÍ A JINÉ ZDRAVOTNÍ BOTY Z KONOPÍ S BIOMECHANICKOU AKTIVNÍ STÉLKOU Z DÍLNY FIRMY J Hanák R® Biomechanická obuv s biomechanickou aktivní stélkou J Hanák R®, unikátní objev Josefa Hanáka, je revolučním vynálezem v obuvnictví  s uděleným patentem! Obuv vykazuje efekt Newtonova zákona gravitace a kinetické energie ! Biomechanická aktivní stélka plně respektuje […]

PATENTOVANÉ ČESKÉ SPORTOVNÍ A JINÉ ZDRAVOTNÍ BOTY Z KONOPÍ S BIOMECHANICKOU AKTIVNÍ STÉLKOU Z DÍLNY FIRMY J Hanák R®

Biomechanická obuv s biomechanickou aktivní stélkou J Hanák R®, unikátní objev Josefa Hanáka, je revolučním vynálezem v obuvnictví  s uděleným patentem!

Obuv vykazuje efekt Newtonova zákona gravitace a kinetické energie !

Biomechanická aktivní stélka plně respektuje lidské chodidlo po stránce morfologie, biomechaniky i jeho funkce a dokonale nám nahradila přírodní podloží!
Preventivně zajišťuje dobrý zdravotní stav člověka a jeho mobilitu až do konce života.

Společnost Boty J HANÁK R s. r . o. vznikla v roce 1990. Ve spolupráci s brněnskou Masarykovou univerzitou vyvinula a nyní  vyrábí dámskou, pánskou i dětskou zdravotní a sportovní obuv s biomechanickou aktivní stélkou, která svou novou konstrukcí a tvarováním zajišťuje zdravé chodidlo. Dorovnává již vzniklé deformace nohy a tím zamezuje nepříjemným bolestem. Tato patentovaná stélka má dokonalou pružnost a maximálně respektuje plosku nohy biomechanickou obuv založenou na nové technologii výroby stélek i obuvi samotné.

Obuv – bota je koncipována tak, aby efektivněji pracovala s kinetickou energií člověka.

Děje se tak s ohledem na gravitační zákon i jiné přírodní zákonitosti, které jsou v maximální míře zužitkovány ve prospěch efektivity chůze a pohybu obecně.
Vývoj nové obuvi a stélek spočívá v optimalizaci tvaru a profilu stélky a doplnění bot o biomechanické prvky.

Obuv splňuje všechny požadavky zdravotní obuvi.

Více informací najdete na stránkách http://www.botyhanak.cz/o-spolecnosti/

Pokud máte zájem tuto sportovní obuv zakoupit, navštivte náš e-shop, viz http://www.konopi.info/default.asp?ch=214&typ=1&val=127677&ids=3705

Zdroj: www.konopi.info