Konopářský svaz České republiky
Technické konopí jako alternativa pro český venkov

HEMP AGENCY

12/08/13

První český výrobce dárkových a reklamních oděvů, oděvních doplňků a předmětů z konopí, případně dalších přírodních vláken, surovin a materiálů.

HEMP AGENCY

JSME PRVNÍ ČESKÁ KONOPNÁ REKLAMNÍ AGENTURA, ZAMĚŘENÁ NA VÝROBU DÁRKOVÝCH A REKLAMNÍCH ODĚVŮ, ODĚVNÍCH DOPLŇKŮ A PŘEDMĚTŮ Z KONOPÍ, VYPRODUKOVANÉHO V ČESKÉ REPUBLICE.

Přemýšlíte nad odměnou pro své zaměstnance za celoroční práci ? Chcete dát originální dárek svému obchodnímu partnerovi ?

Potěšte své zaměstnance, své zákazníky nebo obchodní partnery, své známé a přátele originálními českými reklamními oděvy, nebo oděvními doplňky a dárkovými předměty z tradičních přírodních materiálů, které jsou šetrné k přírodě i člověku.

ŠIJEME BASEBALLOVÉ ČEPICE, ČEPICE BEKOVKY, KRAVATY, PENĚŽENKY A  MĚŠCE  V RŮZNÝCH VELIKOSTECH, HLAVNĚ Z KONOPÍ, PŘÍPADNĚ DALŠÍCH PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ.

Veškerý výše uvedený sortiment  šijeme na zakázku,  na všechny oděvní doplňky, měšce a peněženky je možné vyšít, nebo natisknout  firemní logo, nebo nějaký ornament atd.

Zároveň si můžete objednat už hotové níže uvedené  české značkové oděvní doplňky.

Z takto generovaného zisku i díky Vám půjde část finančních prostředků na zajištění  administrace webových stránek, chodu a aktivit našeho svazu a  tímto způsobem se i Vy, kteří navštěvujete  v hojné míře naše stránky, budete podílet na rozšiřování  informací o pěstování a využití průmyslového konopí jak v České republice, tak i v zahraničí.

PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY!

Česká značka CANNABE

Přijímáme závazné objednávky na české značkové  oděvní doplňky, v přírodní režné,  šedozelené a modré barvě, šité na objednávku z konopného upraveného plátna, nebo keprové rifloviny.

Materiál:  Složení 60% konopí a 40% bavlna, viz fotografie.

MOC:

Baseballová čepice 399,-Kč/ks včetně DPH

Čepice bekovka 399,-Kč/ks včetně DPH

Kravaty 490,-Kč/ks včetně DPH

 

 

Pytlíčky na sušené houby, luštěniny, sušené byliny, čaje  atd. jsou ve dvou velikostech, o rozměrech 22cmx17cm a 32cmx26 cm, zhruba na 250 g, nebo 1000 g surovin(konopné semínko).

MOC:  menší pytlík á 169.00 Kč včetně DPH, větší pytlík á 199.00 Kč včetně DPH.

K ceně bude  připočítáno poštovné a balné ve výši 150.00 Kč.

Skládaná peněženka :  pouze na objednávku 

 

Letní  košile s krátkým rukávem, šité z režné košiloviny, na zakázku, ve složení 60% konopí, 40% bavlna, možnost objednat včetně vyšití  firemního loga.

Cena: 1290.00 Kč

Tyto košile jsou i v tmavém, červenohnědém  provedení, krátký i dlouhý rukáv. 

V případě zájmu pište na adresu siroka@konopi.info, případně volejte +420 777145787, M.Široká 

Připravujeme rozšíření naší nabídky a zároveň se omlouváme, stránky  www.hempagency.cz  jsou ve výstavbě.

Děkujeme za pochopení.

M.Široká

www.hempagency.cz

 

 

Zařazeno v HEMP AGENCY