Konopářský svaz České republiky
Technické konopí jako alternativa pro český venkov

ODBORNĚ – POPULÁRNÍ PUBLIKACE KONOPÍ A MÁK

22/11/10

ODBORNĚ – POPULÁRNÍ PUBLIKACE KONOPÍ A MÁK     Odborně-populární publikace, ve které autor objektivně, přehledně, nezaujatě a vyčerpávajícím způsobem rozebírá problematiku konopí – „marihuany“ v celém spektru, tj. úlohu konopí v historii lidstva, zneužívání a léčebné účinky konopí, odrůdy, pěstování, legislativu apod. Jedná se o nejucelenější odborně-populární publikaci, která u nás byla doposud vydána. […]

ODBORNĚ – POPULÁRNÍ PUBLIKACE KONOPÍ A MÁK

 

 

Odborně-populární publikace, ve které autor objektivně, přehledně, nezaujatě a vyčerpávajícím způsobem rozebírá problematiku konopí – „marihuany“ v celém spektru, tj. úlohu konopí v historii lidstva, zneužívání a léčebné účinky konopí, odrůdy, pěstování, legislativu apod.

Jedná se o nejucelenější odborně-populární publikaci, která u nás byla doposud vydána. Text je stručný a srozumitelný i pro laiky.

Publikace je určena uživatelům marihuany, dospívajícím, rodičům, aby si uvědomili rizika, která hrozí při užívání drog, a to především u dětí a dospívajících, ale také důležitou úlohu konopí v historii lidstva.

Knihu je možné zakoupit  na této  adrese:    http://www.laparen.cz/cz/Products.aspx?id=56

Zdroj: Konopářský svaz České republiky

www.konopi.info

Zařazeno v AKTUALITY, České knihy