Konopářský svaz České republiky
Technické konopí jako alternativa pro český venkov

FIRMA DR. POPOV A PŘÍRODNÍ BYLINNÁ MAST KONOPELA

29/11/10

FIRMA DR. POPOV A PŘÍRODNÍ BYLINNÁ MAST KONOPELA Představujeme dalšího předního českého výrobce bylinných čajů a mastí, přírodní kosmetiky a potravních doplňků, který na náš trh dodává KONOPELU – přírodní bylinnou mast s konopným olejem. Navazuje na dlouholetou rodinnou bylinářskou tradici. Dědeček zakladatele firmy byl mnoho let lékařem ve francouzských koloniích v Africe, druhou část […]

FIRMA DR. POPOV A PŘÍRODNÍ BYLINNÁ MAST KONOPELA

Představujeme dalšího předního českého výrobce bylinných čajů a mastí, přírodní kosmetiky a potravních doplňků, který na náš trh dodává KONOPELU – přírodní bylinnou mast s konopným olejem. Navazuje na dlouholetou rodinnou bylinářskou tradici. Dědeček zakladatele firmy byl mnoho let lékařem ve francouzských koloniích v Africe, druhou část života působil v Čechách. Po celý život používal k léčení svých pacientů též byliny. Na jeho práci navázal syn Vladimír, velký znalec bylin a lidový léčitel. Pokračovatelem rodinné tradice je vnuk RNDr. Pavel Popov.

Firma Dr. Popov nabízí od r. 1995 širokou paletu zdravotních přírodních produktů, převážně bylinných čajů a mastí. V sortimentu výrobků nechybí ani přírodní kosmetika, potravní doplňky, bylinná mýdla a éterické oleje.

KONOPELA obsahuje konopný olej bez psychoaktivních látek THC.

Více informací najdete na stránkách

http://www.drpopov.cz/produkty/masti/konopna-mast-konopela-100-ml.html

Zdroj: Konopářský svaz České republiky

www.konopi.info

Zařazeno v AKTUALITY