Konopářský svaz České republiky
Technické konopí jako alternativa pro český venkov

HLEDÁME ZÁJEMCE O PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ SETÉHO PRO ROK 2010

09/02/10

HLEDÁME ZÁJEMCE O PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ SETÉHO PRO ROK 2010 Tak jako každý rok hledáme touto dobou  zájemce o zkušební pěstování konopí setého.  Zajistíme Vám certifikované osivo, poradíme, jak pěstovat a sklízet a případně pomůžeme i s odbytem. Pokud tedy máte zájem si vyzkoušet, jak se "dělá" konopí, ozvěte se.  Objednávky  na certifikované osivo zasílejte na adresu  svaz@konopi.info, nebo […]

HLEDÁME ZÁJEMCE O PĚSTOVÁNÍ KONOPÍ SETÉHO PRO ROK 2010

Tak jako každý rok hledáme touto dobou  zájemce o zkušební pěstování konopí setého.  Zajistíme Vám certifikované osivo, poradíme, jak pěstovat a sklízet a případně pomůžeme i s odbytem. Pokud tedy máte zájem si vyzkoušet, jak se "dělá" konopí, ozvěte se.  Objednávky  na certifikované osivo zasílejte na adresu  svaz@konopi.info, nebo siroka@konopi.info   nejpozději do konce února,  v průběhu měsíce března budeme  všem zájemcům osivo rozesílat.   

Předběžně  se ceny  certifikovaného osiva  pohybují dle  původu vyšlechtěných odrůd  konopí setého  od 80.00 Kč/kg do 130.00 Kč/kg + DPH + poštovné a balné, nebo dopravné.

Marie Široká

Zdroj: Konopářský svaz České republiky

www.konopi.info