Konopářský svaz České republiky
Technické konopí jako alternativa pro český venkov

NOVÉ INFOCENTRUM ZAMĚŘENÉ NA PĚSTOVÁNÍ A VYUŽITÍ KONOPÍ SETÉHO

16/11/09

NOVÉ INFOCENTRUM ZAMĚŘENÉ NA PĚSTOVÁNÍ A VYUŽITÍ KONOPÍ SETÉHO. PŘIPRAVUJEME OTEVŘENÍ NOVÉHO INFOCENTRA, ZAMĚŘENÉHO NA PĚSTOVÁNÍ A VYUŽITÍ KONOPÍ SETÉHO V PRAZE. Milí „konopáři“ a ostatní vážení příznivci konopí, srdečně Vás všechny po delší době zdravím a s potěšením Vám všem oznamuji, že se nám po delší době hledání podařilo najít skromné nebytové prostory, kde […]

NOVÉ INFOCENTRUM ZAMĚŘENÉ NA PĚSTOVÁNÍ A VYUŽITÍ KONOPÍ SETÉHO.

PŘIPRAVUJEME OTEVŘENÍ NOVÉHO INFOCENTRA, ZAMĚŘENÉHO NA PĚSTOVÁNÍ A VYUŽITÍ KONOPÍ SETÉHO V PRAZE.

Milí „konopáři“ a ostatní vážení příznivci konopí, srdečně Vás všechny po delší době zdravím a s potěšením Vám všem oznamuji, že se nám po delší době hledání podařilo najít skromné nebytové prostory, kde si konečně můžeme vybudovat své zázemí.

Takže, v současné době připravujeme stálou expozici a vzorkovnu, zaměřenou na pěstování a využití nejen konopí setého, ale i ostatních přírodních materiálů. Zároveň zde bude i sklad pro náš provizorní e-shop a bude zde i možnost příležitostně a v menším měřítku pořádat různá setkání, zaměřená hlavně na vzdělávání a poradenství  z oblasti zemědělství a dále pak tématické přednášky např. z oblasti zdravé výživy, stavebnictví, kosmetiky atp.

Toto naše malé centrum bude oficiálně zprovozněno na začátku roku 2010. Uvítáme Vaši pomoc ve formě menšího peněžitého příspěvku na zajištění propagačních materiálů a provoz tohoto centra, případně jinou formu pomoci, např. zajištění vytištění  infomateriálů atp.

Číslo našeho účtu – bankovní spojení: ČS a.s., č.ú. : 23913339/0800. Předem děkujeme za pomoc.

Termín otevření bude včas na našich webových stránkách.

Hezký podzim přeje Marie Široká

Konopářský svaz České republiky

www.konopi.info