Konopářský svaz České republiky
Technické konopí jako alternativa pro český venkov

RASTAFA – NOVINKA NA ČESKÉM TRHU !!!

22/07/09

RASTAFA – NOVINKA NA ČESKÉM TRHU !!! CANNABIS DRINK & GREEN TEA HLEDÁME OBCHODNÍKY A DALŠÍ ZÁJEMCE O SPOLUPRÁCI ! Nový brand, moderní design, nová receptura ! Co představuje značka Rastafa? Značka Rastafa je mladou, veselou a nespoutanou značkou pro originální funkční nápoj s přídavkem přírodního extraktu švýcarského konopí a zeleného čaje.  Značku Rastafa charakterizuje […]

RASTAFA – NOVINKA NA ČESKÉM TRHU !!!

CANNABIS DRINK & GREEN TEA

HLEDÁME OBCHODNÍKY A DALŠÍ ZÁJEMCE O SPOLUPRÁCI !

Nový brand, moderní design, nová receptura !

Co představuje značka Rastafa?

Značka Rastafa je mladou, veselou a nespoutanou značkou pro originální funkční nápoj s přídavkem přírodního extraktu švýcarského konopí a zeleného čaje.  Značku Rastafa charakterizuje vysoká kvalita, a výrazná nezaměnitelná chuť  podtržená jemnou vůní konopí. Je určena pro mladé lidi, kteří mají rádi aktivní, veselý, nespoutaný životní styl a dobrou náladu. Rastafa je jemně sycený nápoj bez alkoholu a tak slouží výhradně k doplnění energie a osvěžení spotřebitele. Tento nápoj nejen hasí žízeň, ale je také bohatým zdrojem energie a dodává lidskému organismu nezbytné minerály. Extrakt ze švýcarského konopí má uklidňující, stimulující a afrodiziakální účinky. Nejde ale o žádnou drogu! Výtažky z konopí podléhají přísným předpisům a jsou naprosto neškodné. Tato bylina má naopak pozitivní zdravotní účinky.

KONOPÍ

Ve středověku a v lidovém lékařství mnoha zemí byla známa antibiotická a analgetická vlastnost konopí. Jako antibakterielní prostředek se užíval hlavně v Jižní Africe. Konopný extrakt často zabírá tam, kde selhala všechna dosavadní antibiotika a má rovněž dobrý analgetický účinek. Zatím nejdále klinicky pokročilo vyzkoušení antibiotického prostředku z konopí ve stomatologii. Přitom se zde zvláště příznivě uplatňuje analgetický účinek konopí. Dále bylo studováno působení konopného extraktu, především na záněty středního ucha. roztroušenou sklerózu, chronické bolesti, neuropatie, deprese, artrózu, gastro-intestinální choroby, migrény, alergie, bolesti páteře, astma, nechtěnou ztrátu tělesné váhy a poranění míchy. Nejde ale o žádnou drogu! Výtažky z konopí podléhají přísným předpisům a jsou naprosto neškodné. Tato bylina má naopak pozitivní zdravotní účinky. Konopí obsahuje přibližně 600 známých látek, z toho však jen desetina patří do kategorie zakázaných kanabinoidů.

ZELENÝ ČAJ

Zelený čaj obsahu několik tisíc různých látek z níž mnohým jsou připisovány příznivé účinky na lidský organizmus. Mezi tyto látky patří především polyfenoly, flavonoidy, katechiny, kyselina askorbová a mnohé další. Zelený čaj je také zdrojem některých stopových prvků důležitých pro lidské tělo (mangan, fluor, zinek a další).

Pokud tedy máte zájem o spolupráci a chcete  rozšířit  nabídku zboží ve svém obchodě, případně  si tento osvěžující a chutný nápoj objednat, ozvěte se na e-mail. adresu siroka@konopi.info,   připravujeme ho  i do nabídky našeho e-shopu.

Marie Široká

Zdroj: Konopářský svaz České republiky

www.konopi.info

Zařazeno v AKTUALITY, Konopné nápoje