Konopářský svaz České republiky
Technické konopí jako alternativa pro český venkov

KRÁSNÁ KERAMIKA S KONOPNÝMI MOTIVY A MNOHÉ JINÉ VÝROBKY A PRODUKTY Z KONOPNÝCH SUROVIN NA VÝSTAVĚ ECOWORLD 2009 NA VÝSTAVIŠTI V PRAZE HOLEŠOVICÍCH.

07/05/09

KRÁSNÁ KERAMIKA S KONOPNÝMI MOTIVY A MNOHÉ JINÉ VÝROBKY A PRODUKTY Z KONOPNÝCH SUROVIN NA VÝSTAVĚ ECOWORLD 2009 NA VÝSTAVIŠTI V PRAZE HOLEŠOVICÍCH.   Vážení návštěvníci  našich stránek, srdečně Vás zveme na  Mezinárodní KONTRAKTAČNÍ A PRODEJNÍ veletrh zdravé výživy, ekologie a zdravého životního stylu,  na výstavu  ECOWORLD 2009,  která se koná na pražském Výstavišti  v Holešovicích.  Termín: 22. […]

KRÁSNÁ KERAMIKA S KONOPNÝMI MOTIVY A MNOHÉ JINÉ VÝROBKY A PRODUKTY Z KONOPNÝCH SUROVIN NA VÝSTAVĚ ECOWORLD 2009 NA VÝSTAVIŠTI V PRAZE HOLEŠOVICÍCH.

 

Vážení návštěvníci  našich stránek,

srdečně Vás zveme na  Mezinárodní KONTRAKTAČNÍ A PRODEJNÍ veletrh zdravé výživy, ekologie a zdravého životního stylu,  na výstavu  ECOWORLD 2009,  která se koná na pražském Výstavišti  v Holešovicích. 

Termín: 22. – 24. 5. 2009

Náš stánek najdete v prozatimní hale  Levého křídla  Průmyslového paláce pod číslem LK 26. A jak bylo uvedeno  v záhlaví, najdete zde krásnou keramiku s konopnými motivy, kosmetické výrobky, potraviny, sladkosti, nápoje, oděvy, oděvní doplňky, tepelné izolace   a mnohé další výrobky a produkty z konopných a jiných přírodních surovin. 

Více informací o výstavě najdete na stránkách  http://www.incheba.cz/main.php?pageid=4308

Zdroj: Konopářský svaz České republiky

www.konopi.info

Zařazeno v AKTUALITY