Konopářský svaz České republiky
Technické konopí jako alternativa pro český venkov

PROPAGACE  NA NAŠICH  WEBOVÝCH STRÁNKÁCH

28/02/09

PROPAGACE  NA NAŠICH  WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MOŽNOST PREZENTACE FIREM A ORGANIZACÍ VČETNĚ INZERCE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH Vážení návštěvníci, velmi ráda bych Vás upozornila na možnost prezentovat svou společnost, nebo organizaci, na našich webových stránkách. Jak jste si jistě všimli, na naší hlavní stránce jsou umístěny interaktivní odkazy na různé společnosti – fyzické i právnické osoby, […]

PROPAGACE  NA NAŠICH  WEBOVÝCH STRÁNKÁCH

MOŽNOST PREZENTACE FIREM A ORGANIZACÍ VČETNĚ INZERCE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH

Vážení návštěvníci, velmi ráda bych Vás upozornila na možnost prezentovat svou společnost, nebo organizaci, na našich webových stránkách.

Jak jste si jistě všimli, na naší hlavní stránce jsou umístěny interaktivní odkazy na různé společnosti – fyzické i právnické osoby, různé organizace, které jsou buď našimi členy, nebo s námi nějakým způsobem spolupracují. Návštěvník se po kliknutí na příslušný odkaz dostane na stránky té dané společnosti.

Protože ale přibývá – a to je velmi potěšující – zájemců, kteří poptávají konopné produkty a výrobky a zároveň přibývají i ti, kteří již tyto produkty a výrobky nabízejí a navštěvují v hojném počtu i naše webové stránky – ke dnešnímu dni,tj.  5.10. 2011  jsme zaznamenali již 

10 473 403

shlédnutí našich stránek, rozhodli jsme se rozšířit své služby a nabízíme možnost prezentace a inzerce i na našich webových stránkách. Reklama na internetu je dnes nejrozšířenější a nejúčelnější způsob přesně cílené reklamy na konečného zákazníka.

Podle dostupných informací využívá internet v České republice cca 70% obyvatel, přibývá počet domácností s počítačem i elektronických obchodů a stoupá i zájem o marketing ve vyhledávačích.

A je tu ještě jedno plus – finančními prostředky za prezentaci a inzerci pomůžete nejen rozvoji své firmy, nebo společnosti, ale zajistit i chod a aktivity našeho svazu a tím pomůžete i konopnému rozvoji v České republice.

Nabízené služby:

Členové našeho svazu mají nabízené uvedené služby zajištěné v rámci svého členství ve svazu.

Spolupracující subjekty (neziskové a jiné podobné organizace) mají výše uvedené služby poskytovány v rámci oboustranně prospěšné spolupráce.

Pro ostatní ( komerční )subjekty nabízíme:

Možnost inzerovat na hlavní stránce v sekci INZERCE s odkazem:

cena 500.00 Kč měsíčně

Možnost prezentace na hlavní stránce v sekci NAVŠTIVTE TAKÉ s umístěním loga a odkazu:

cena 10 000.00 Kč ročně

Možnost prezentace na hlavní stránce v sekci NAVŠTIVTE TAKÉ s umístěním loga a odkazu plus možnost prezentace firmy – jejích služeb, produktů a výrobků na všech VÝSTAVÁCH a dalších akcích, které svaz během roku pořádá.

Cena: 15 000.00 Kč ročně.

Dále je zde možnost umístění reklamního banneru na naší hlavní webové stránce, po levé a pravé straně v dolní části stránky,  o rozměrech 150px x 150 px, případně jiný rozměr. Cena dohodou. 

Pokud tedy máte co nabídnout a chcete o sobě dát vědět, spolupracovat, ozvěte se na e-mailovou adresu: siroka@konopi.info svaz@konopi.info nebo na telefon

+420 777145787 p. Široká

Konopářský svaz České republiky

www.konopi.info

Zařazeno v Inzerce CZ