Konopářský svaz České republiky
Technické konopí jako alternativa pro český venkov

POZVÁNKA NA POLNÍ DEN POŘÁDANÝ SPOLEČNOSTÍ P&L, spol. s r.o., VE SPOLUPRÁCI S FIRMOU MONSANTO , VP AGRO, MASSEY FERGUSON A ZD KLAPÝ.

15/10/07

POZVÁNKA NA POLNÍ DEN POŘÁDANÝ SPOLEČNOSTÍ P&L, spol. s r.o., VE SPOLUPRÁCI S FIRMOU MONSANTO , VP AGRO, MASSEY FERGUSON A ZD KLAPÝ. Vážení návštěvníci našich stránek,  v rámci spolupráce  se společností P&L, spol. s r.o. , pobočka Louny, s panem Oldřichem Křivanem,  která dodává na trh  zemědělské technologie, které využívají i naši "konopáři" k setí […]

POZVÁNKA NA POLNÍ DEN POŘÁDANÝ SPOLEČNOSTÍ P&L, spol. s r.o., VE SPOLUPRÁCI S FIRMOU MONSANTO , VP AGRO, MASSEY FERGUSON A ZD KLAPÝ.

Vážení návštěvníci našich stránek,  v rámci spolupráce  se společností P&L, spol. s r.o. , pobočka Louny, s panem Oldřichem Křivanem,  která dodává na trh  zemědělské technologie, které využívají i naši "konopáři" k setí konopného semínka   při  tzv. bezorebné metodě,  zařazujeme pozvánku na polní den  P&L , viz přiložená pozvánka  ve formátu pdf. 

Cituji :

Vážení,

dovoluji si Vás pozvat na polní den pořádaný naší firmou P&L Biskupce ve spolupráci s firmou Monsanto,VP AGRO,Massey Ferguson a ZD Klapý.Bude mi velkou ctí, pokud Váš drahocenný čas věnujete  návštěvě této akce.

Na setkání s Vámi se těší obchodní zástupce P&L Oldřich Křivan
Zdroj: Konopářský svaz České republiky