Konopářský svaz České republiky
Technické konopí jako alternativa pro český venkov

Týden udržitelného rozvoje v České republice

27/05/05

pondělí 30. května 2005 – neděle 5. června 2005 – Týden udržitelného rozvoje v České republice (Praha)
Od pondělka do neděle se budou střídat diskusní přednášky, promítání filmů, workshopy a jiné aktivity pro dospělé i děti. Přizvaní evropští i mezinárodní experti vystoupí s příspěvky na témata: formulace strategií udržitelného rozvoje, zařazení Lisabonské strategie do perspektivy udržitelného rozvoje, sociální a environmentální odpovědnost firem, nové nástroje sociální ekonomie atd.

pondělí 30. května 2005 – neděle 5. června 2005 (Praha)
Od pondělka do neděle se budou střídat diskusní přednášky, promítání filmů, workshopy a jiné aktivity pro dospělé i děti. Přizvaní evropští i mezinárodní experti vystoupí s příspěvky na témata: formulace strategií udržitelného rozvoje, zařazení Lisabonské strategie do perspektivy udržitelného rozvoje, sociální a environmentální odpovědnost firem, nové nástroje sociální ekonomie, pokrok při plnění cílů tisíciletí a také vzdělání a vzdělávání, otázky energie, lidského zdraví…
Místo konání: Praha; Francouzský institut, kinosál, Štěpánská 35, Praha 1
Pořádá: Francouzské velvyslanectví v Praze / MŽP, http://www.ifp.cz
Zdeňka Dobiášová,
Begin
predZavinacem = „zdenka_dobiasova“;
zaZavinacem = „env.cz“;
document.write(‚‚);
document.write(predZavinacem + ‚@‘ + zaZavinacem + ‚
‚);
// End
zdenka_dobiasova@env.cz


Podrobnosti o akci: http://www.ifp.cz/ifp/pubCZ/home/kultura/Main/index.jet?cultAction_type=&detailld=3110&type=cultAction&c=&a=search


Již třetí ročník Týdne udržitelného rozvoje v ČR v rámci česko-francouzské bilaterální spolupráce Francouzské velvyslanectví společně s Ministerstvem životního prostředí ČR. Tento týden setkávání a výměny zkušeností proběhne v Praze a v protorách francouzských aliancí a česko-francouzských klubů (Plzeň, Ostrava, Liberec, Pardubice, Ústí nad Labem…).

V kinosále Francouzského institutu nabídneme v průběhu tohoto týdne několik projekcí: fikce Asphalte od Denise Amara (1981, 1h40) se bude promítat 1. června ve 20h15 a 2. června v 18h, zároveň se bude promítat množství dokumentárních filmů např. Le prêt, la poule et l’oeuf Clauda Mouriérase (2002, 1h20, cena Cinéma du réel 2002). Informace získáte v programu kina.

Simultánní tlumočení bude zajištěno pro všechny akce Týdne.