Konopářský svaz České republiky
Technické konopí jako alternativa pro český venkov

Nová příležitost pro české zemědělce

24/02/05

Dánská společnost Danishknowhow se specializuje na organizování studijních cest po Dánsku pro farmáře a další návštěvníky ze zahraničí, aby je seznámila s dánským zemědělstvím. Nabízí své služby i českých zemědělcům, připraví pobyt i podle konkrétních požadavků.

 Dánská společnost danishknowhowâ se specializuje  na organizování studijních cest po Dánsku pro farmáře a další návštěvníky ze zahraničí, aby je seznámila s dánským zemědělstvím a pomohla jim tak k získání inspirace a ke zvýšení zemědělské produkce. Tuto službu poskytuje za výhodnou cenu. Zařizuje jim návštěvy různých farem, zemědělské akademie, škol a dalších společností, zařizuje přepravu, ubytování i návštěvu různých přednášek. Tyto programy zajišťuje spolu s dánskou zemědělskou akademií, dánskými společnostmi a farmáři, kteří mají nejvyšší úroveň know-how na svých polích a farmách. Je to velká příležitost pro všechny. Všechny programy jsou ušity podle požadavků každé skupiny v rozsahu od několika dnů až do několika týdnů.

Dánská společnost zařizuje integrované návštěvní programy v Dánsku. Programy sestávají z přednášek na zemědělské akademii kombinovaných s návštěvami farem, zemědělských společností, ústavů a úřadů. Co je základní, to je propojení teorie s praxí. Programy jsou zajišťovány tak, aby návštěvníci získali hlubší znalosti o tom, jak zavádět moderní technologie do svých podniků a jak dosáhnout co nejvyšší úroveň zemědělské produkce.


Základnou pro návštěvníky je zemědělská akademie, s kterou je dohodnuta spolupráce při organizování studijních pobytů jednotlivých skupin ze zahraničí. Specialisté z akademie budou vašimi průvodci během pobytu. Do programu jsou integrováni lektoři z různých pracovišť. Akademie nabízí jednolůžkové pokoje s koupelnou, popř. je-li požadováno jiné ubytování, může být poskytnuto i v hotelu poblíž akademie. Stravování bude poskytnuto v hotelu nebo na hostujících stanovištích.

Bližší informace získáte na webových stránkách www.danishknowhow.com a nebo na e-mailové adrese info@danishknowhow.com. 

Zařazeno v AKTUALITY