Navigace
HEMP AGENCY
HEMP ASSOCIATION OF THE CZECH REPUBLIC
HEMP IN THE WORLD
HEMP MUSEUM OF THE CZECH REPUBLIC
AKTUALITY
PŘIPRAVUJEME
KONOINFOONLINE
O SVAZU
MOŽNOST ČLENSTVÍ
KONOPÍ SETÉ - CANNABIS SATIVA - L.
PORADENSTVÍ
INFOMATERIÁLY K TISKU
LEGISLATIVA
Mezinárodní smlouvy
Právní normy EU
Zákony
Vládní nařízení
Vyhlášky ministerstev
Články z legislativy
REGIONÁLNÍ PORADENSKÁ A INFORMAČNÍ CENTRA
ZPRACOVATELSKÁ CENTRA
FOTOGALERIE
FILMY A VIDEA
ODBYTOVÁ ORGANIZACE KSČR
INZERCE
E- SHOP
ODKAZY
VÝZKUMNÉ PROJEKTY
PRO ČLENY
PROJEKT ZELENÁ PRO ŽIVOT - OCHRANA PŘÍRODY A ŽIVOTA V NÍ
ARCHIV
Mapa serveru

Uživatelský přístup
  Uživatel:
  Heslo:
 registrovaný uživatel

Web informace
Dnes : ne - 13.10.2019
Svátek má : Renáta
Kontaktní email
Nastavit jako titulní stránku
Přidat mezi oblíbené stránky


MARIHUANA DO LÉKÁREN
Poslat článek emailem Vytisknout článek Článek : 122015 ; Vydáno : 6.9. 2012 ; Autor : -mš-

Konopný léčitel promluvil

fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

MARIHUANA DO LÉKÁREN

Kalousek je nájemný vrah a mafián. Langer taky. Konopný léčitel promluvil

JINÝMA OČIMA

Projekt „Marihuana do lékáren“ je podvod, korupce a zločin na občanech. Stojí za tím kromě jiných nájemný vrah a zločinec Miroslav Kalousek z TOP 09 a mafie kolem něj. Lidé, kteří investovali do pěstíren, jsou napojeni na politiky a policii a nechtějí o své investice přijít. Je to velký byznys a snaha, aby zůstala zachovaná cena marihuany 200 až 300 korun za gram. Stejná cena bude v lékárnách. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to řekl konopný léčitel z Olomouce Dušan Dvořák.

Jak by se měl náš stát postavit k pěstování marihuany pro léčebné účely?

Především by si představitelé našeho státu, ale hlavně rodiče, měli uvědomit, že máme jedno hodně nelichotivé prvenství, a to je, že jsme největším producentem toxické marihuany v Evropě. V Edukativní konopné klinice kolegové chemici dělali rozbory marihuany a konopných výtažků z černého trhu a to je opravdu děs. Stát by se měl k pěstování postavit tak, aby nemohli být nemocní lidé zneužiti, hlavně by měl dělat širokou osvětu. Stát by se měl vrátit k tradici, kdy se konopí považovalo za důležitou hospodářskou plodinu a léčivku. Stát by neměl kriminalizovat lidi, kteří kouří marihuanu a pěstují si pár rostlin a už vůbec by neměl kriminalizovat a mrzačit ty, kteří si rostliny pěstují pro léčbu.

Další články v rubrice Jinýma očima ZDE

Co je tedy potřeba udělat proto, aby ke kriminalizaci nevinných nedocházelo?

Nemusí se v podstatě změnit žádný zákon, možná jen pár paragrafů zrušit. Jediné, co by se mělo změnit, je aby ministerstvo zdravotnictví vydávalo nemocným lidem potvrzení na základě oznámení úřadu a trestní právo bylo pro běžné pěstitele do pěti rostlin bez jakéhokoliv přestupku a hlášení a lidé mohli konopí nejen vypěstovat, ale také sklidit, ne jako dnes, kdy vám navrhnou až 10 let kriminálu za pár rostlin konopí. Nemocní nebo jimi pověření lidé, družstva a nevládní organizace nebo školy by měli mít právo konopí pěstovat až na ploše 100 m2 bez hlášení, což už dnes povoluje paragraf 29 zákona o návykových látkách a dle paragrafu 5, odst 5 ho lidé směli zpracovat k vědeckovýzkumným pokusnickým účelům.

Tím bychom vyhověli normám OSN, bylo by to jasně kontrolované, což OSN žádá.Taková legislativa by umožnila obrovský rozvoj vědy, lázeňství, sociálně odpovědného podnikání na vesnicích a hlavně enormní snížení veřejných výdajů a zásahů státu, které vedou k zabíjení a mrzačení lidí, nejen tragické kriminalizaci nevinných jako je dnes například Miloslav Tetour, zavřený na tři roky za léčbu konopím. 

Proč je podle vás projekt „Marihuana do lékáren“ podvod, korupce a zločin na občanech. Máte pro toto tvrzení nějaké důkazy?

Mám jich tolik, že se může policie hned začít zajímat. Stojí za tím hlavně lidé z ODS a TOP 09. Konkrétně Miroslav Kalousek a mafie kolem něho. Lidovci pod jeho vedením v roce 2004 vyhlásili válku drogám. Byla to jen demagogie a fašismus. Populismus bylo vždy dobré zboží. Na Kalouska jsem podal trestní oznámení, že je to nájemný vrah a zločinec. Nic se nevyšetřilo. V ODS to je hlavně Ivan Langer, dnes Pavel Bém. Ministr zdravotnictví Tomáš Julínek osobně v roce 2008 registroval Dronabinol (THC) do Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

Když přišel v roce 2008 osvobozující verdikt Nejvyššího soudu v případě Marie Brodské, tak chlapci v parlamentu začali vymýšlet úpravy trestního zákoníku, aby nepřišli o byznys. Zrušili z něj nezbytný znak trestního činu, společenskou nebezpečnost skutku a vytvořili novou kategorii trestného činu, zakázali pěstovat konopí. Trestný čin do té doby nebyl trestným činem, pokud nebyl společnosti nebezpečný. Dnes musíte projít celým trestním řízením. Zákony poslanci upravili tak, že jsou výhodné pro drogové dealery, ale pro pěstitele konopí a nemocné nejhorší od roku 1989.

Lidé, kteří investovali do pěstíren, jsou napojeni na politiky a policii a nechtějí o své investice přijít. Je to velký byznys a snaha, aby zůstala zachovaná cena marihuany 200 až 300 korun za gram, i když reálná cena je v řádu korun. Stejná cena bude v lékárnách. Léčivé konopí není marihuana, stejně jako není THC, Dronabinol nebo jako Sativex z lékáren za desítky tisíc měsíčně. Lidé konopí zpracovávají podle starých receptur nečastěji na masti, tinktury, máslo, čaje, to není žádná marihuana.

Celé je to jen mediální masáž. Vláda chce nahnat lidi do lékáren jako nesvéprávné ovce, přitom lékaři a lékárníci o konopí nic neví a ještě ho celí zblblí označují za marihuanu. Něco jiného je léčit konopím, resp. kanabinoidy, člověka například se začínající parkinsonovou chorobou a něco jiného je léčit člověka, který tuto chorobu už má rozvinutou a má silné třasy. Musíte o tom něco vědět, je asi 2000 genetik konopí, mnohdy zcela opačných účinků. Důležitá je totiž synergie různých látek, které však pod umělým osvětlením v takové šíři nevzniknou. Standardizace léčiv a patentování léků, na to vždy občané doplatí, nejvíce chudí lidé.

Troufnu si i tvrdit, že celá ta nechutná taškařice kolem Věcí veřejných a Kristýny Kočí a jejích řečech o 200 milionech na založení nové partaje souvisí s jejím prohlášením v lednu v roce 2011 médiím, že Věci veřejné žádají marihuanu do lékáren. Kočí byla jen nastrčená volavka ODS a TOP 09 pro prosazení tohoto projektu. ČSSD to taky vyhovuje, napojení na farmabyznys má každá partaj.

Je nějaký stát, ze kterého si má brát ČR příklad co se týče léčby konopím?

Myslím si, že jsme nejdál. To není pýcha, to je prokletí. Máme excelentní tradici a zejména olomoucké vědce jako byli profesor Kabelík,  Krejčí, Šantavý, který jako první například správně určil prokleté THC. Objevitel prvního endogenního kanabinoidu Ondřej Lumír Hanuš dnes musí pracovat v Izraeli, tady je zakázáno bádat a lidé jako Libuše Bryndová, Jan Marie Bém a řada dalších jsou vláčeni soudy. Je zde nepřerušená bylinkářská zkušenost a dávat si navzájem zdarma květ konopí je ještě pořád normální. Slušný člověk trávu neprodá, ví, že je to boží dar. Máme se však co učit. Třeba nanotechnologie a přenos účinných látek z konopí přímo do rakovinného nádoru - to je výzva. Lékaři v uvozovkách matou veřejnost, že pacient bude zfetovaný, ale přitom se nebojí dávat chemoterapeutika a jiné odporné jedy.

Tak proč to nezkusí na melanomu kůže, když je kolem tolik lži, stačí kůži potřít výtažkem a budou všichni vidět. To samé nekrotické tkáně končetin u diabetiků, které jsou zcela zbytečně amputované, stačí kvalitní konopná mast. Srdce vám to rve z těla, když to víte a nesmíte dělat svou práci.

Když vláda připravovala legalizaci konopí pro medicínské účely, byl jste jako člověk dlouhodobě se zabývající touto problematikou osloven ke spolupráci? Byl byste ochoten na tomto pracovat?

Nebyl osloven nikdo, kdo tomu rozumí, kromě kolegů zabývajících se drogovou problematikou jako adiktologové, jenže ti léčbě konopím vůbec nerozumí a jejich sponzory jsou právě farmamafie. Na projektu „Marihuana do lékáren“ se podíleli jen nevzdělaní lidé. Nikdo znalý nebyl vyzván ke spolupráci, z nemocných lidí si udělali maskoty pro sprostý podvod. Po 18 letech jsem na protest proti tomuto podvodu vystoupil z České lékařské společnosti, odmítám takový spolek ignorantů sponzorovat.

Co lze vlastně všechno konopím léčit?

Dnes je uváděno asi 250 nemocí. Od autoimunitních přes metabolická, onkologická nebo duševní onemocnění. Je to bylina, která má velmi široké použití. Je ale potřeba vědět, že některé odrůdy a způsoby užívání mohou zejména nezodpovědné jedince kombinující marihuanu s alkoholem a podobně přivést do blázince, zatímco jiné druhy konopí jej odtamtud mohou dostat. Vysoká léčivost konopí souvisí s endogenním kanabinoidním receptorovým systémem, což byl jeden z nejdůležitějších vědeckých objevů.

Stojí vám vaše snaha pomoci nemocným za všechny ty soudní spory, které vedete?

Od osvobozujícího rozsudku za léčbu konopím nejvyšším soudem v roce 2008 u paní Marie Brodské, která se nedávno zasebevraždila, a současné obžalobě Libuše Bryndové jsem se rozhodl nakopat papalášům prdel. Čtyři roky veřejně v Ospělově pěstujeme léčivé konopí pro nemocné, založili jsme odbornou společnost, kliniku, pořádali turné s předními světovými osobnostmi, vzdělávali veřejnost. Roky jsme výzkum kromě darů od mecenášů a filantropů financovali také z rodinných úspor, dělal jsem 300 hodin měsíčně, jen abych při životě udržel Edukativní konopnou kliniku a nemocní měli garanci čistého konopí, znali dávkování a nebyli zneužiti. Dnes máme s ženou 15 soudů a jsme zdecimováni, trošku jsem to přepískl, protože jsem netušil, že je dnes státní správa taková žumpa. Možná, že kdybych dříve věděl, co to všechno způsobí, tak bych do toho nešel, ale to by bylo kdyby ryby…

Svou obhajobu také stavíte na neplatnosti zákona o návykových látkách, můžete k tomu něco říci? 

Česká republika se vstupem do EU zavázala dodržovat zákony Evropské unie. Jeden z nich ukládá státům EU povinnost notifikovat u Evropské komise zákony, které mají povahu technické normy, což je i zákon o návykových látkách. Člověk nemusí být znalý právních věcí, jde rychle zjistit, že ČR se Slovenskem není uvedena v databázi Tris. Když znám korupci na úřadech, jsem přesvědčen, že to je záměrně. Jde o miliardy. Upozornil jsem na to všechny poslance a členy vlády, Karolinu Peake i Dagmar Navrátilovou velmi podrobně, ale je jim to jedno, nebo v tom jedou taky. Už to z mého podnětu prošetřuje Evropská komise. V důsledku to znamená, že každý, kdo byl tímto státem jakkoliv buzerován, kriminalizován, zmrzačen nebo zabit kvůli konopí, bude jednou odškodněn. Ten zákon je zkrátka neplatný a české soudy se to bojí dát Evropskému soudu k projednání jako čert kříže.


Profesní CV Dušana Dvořáka najdete na www.konopijelek.cz

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/vlada/Kalousek-je-najemny-vrah-a-mafian-Langer-taky-Konopny-lecitel-promluvil-233779

 

www.konopi.info


Aplikace
Diskuzní fórum
Agronavigátor Set

Kalendář akcí
Předchozí měsíc říjen 2019 Přístí měsíc
Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Dnešní články
Ministerstvo zemědělství ČR  schválilo a zveřejnilo  Zásady pro poskytování národních dotací  v roce 2019

">

DOTACE ROK 2019

Zákon 167/1998 Sb. o návykových látkách

">ZÁKON 167/1998 Sb. ZE DNE 11. ČERVNA 1998 O NÁVYKOVÝCH LÁTKÁCH A O ZMĚNĚ NĚKTERÝCH DALŠÍCH ZÁKONŮ 
V prosinci vybere Státní ústav pro kontrolu léčiv jediného pěstitele v Česku, který bude do lékáren dodávat léčebné konopí.

">

HLEDÁ SE PĚSTITEL KONOPÍ V ČESKU. ZÍSKÁ PRÁVO DODÁVAT DO LÉKÁREN.

METODIKA MĚŘENÍ THC

MĚŘENÍ THC INFORMACE  GŘC PRAHA 2013

LÉČEBNÉ KONOPÍ BY MĚLO BÝT V LÉKÁRNÁCH OD ZÁŘÍ, VYHLÁŠKA JE NA SVĚTĚ

MARIHUANA BUDE NA PŘEDPIS
KONOPÍ VYPĚSTOVANÉ V ČESKU SI PACIENTI KOUPÍ NEJDŘÍV V ROCE 2014
Konopný léčitel promluvil

">MARIHUANA DO LÉKÁREN
Předpis č. 167/1998 Sb.">Zákon o návykových látkách a o změně některých dalších zákonů

Navštivte také
Zobrazit předchozí počet záznamů : 60 Zobrazit následující
HEMP AGENCY - PRVNÍ ČESKÁ KONOPNÁ REKLAMNÍ AGENTURA

HEMP AGENCY - PRVNÍ ČESKÁ KONOPNÁ REKLAMNÍ AGENTURA
MINISTERSTVO ZEMĚDĚLSTVÍ ČR

MINISTERSTVO ZEMĚDĚLSTVÍ ČR
ÚSTAV ZEMĚDĚLSKÉ EKONOMIKY A INFORMACÍ

ÚSTAV ZEMĚDĚLSKÉ EKONOMIKY A INFORMACÍ
VÝZKUMNÝ ÚSTAV ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY

VÝZKUMNÝ ÚSTAV ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY
VÝZKUMNÝ ÚSTAV ROSTLINNÉ VÝROBY

VÝZKUMNÝ ÚSTAV ROSTLINNÉ VÝROBY
AGRÁRNÍ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY

AGRÁRNÍ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY
 APIC-AK AGRÁRNÍ PORADENSKO INFORMAČNÍ CENTRUM AGRÁRNÍ KOMORY ČR

APIC-AK AGRÁRNÍ PORADENSKO INFORMAČNÍ CENTRUM AGRÁRNÍ KOMORY ČR
KRAJSKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO STŘEDOČESKÉHO KRAJE

KRAJSKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO STŘEDOČESKÉHO KRAJE
KRAJSKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO ÚSTECKÉHO KRAJE

KRAJSKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO ÚSTECKÉHO KRAJE
SPOLEK TRAWA

SPOLEK TRAWA
SDRUŽENÍ PRO BIOMASU

SDRUŽENÍ PRO BIOMASU
SVAZ PRŮMYSLU A DOPRAVY ČESKÉ REPUBLIKY

SVAZ PRŮMYSLU A DOPRAVY ČESKÉ REPUBLIKY
STŘEDISKO EKOLOGICKÉ VÝCHOVY HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

STŘEDISKO EKOLOGICKÉ VÝCHOVY HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY
INTERNETOVÝ PORTÁL PRO TRVALE UDRŽITELNÝ ŽIVOT

INTERNETOVÝ PORTÁL PRO TRVALE UDRŽITELNÝ ŽIVOT
INFORMAČNÍ PORTÁL EU V ČR

INFORMAČNÍ PORTÁL EU V ČR
INZERTNÍ, INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ PORTÁL S PŘEVÁŽNĚ ZEMĚDĚLSKOU TÉMATIKOU

INZERTNÍ, INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ PORTÁL S PŘEVÁŽNĚ ZEMĚDĚLSKOU TÉMATIKOU
PORTÁL PLNÝ INFORMACÍ A ZÁBAVY

PORTÁL PLNÝ INFORMACÍ A ZÁBAVY
RODINNÝ ČASOPIS O ALTERNATIVNÍCH CESTÁCH KE ZDRAVÍ

RODINNÝ ČASOPIS O ALTERNATIVNÍCH CESTÁCH KE ZDRAVÍ
ALTERNATIVNÍ ENERGIE informace o obnovitelných zdrojích

ALTERNATIVNÍ ENERGIE informace o obnovitelných zdrojích
ENERGY CENTRE ČESKÉ BUDĚJOVICE poradenské středisko

ENERGY CENTRE ČESKÉ BUDĚJOVICE poradenské středisko
Ekologie, nízkoenergetické bydlení, zelená energie

Ekologie, nízkoenergetické bydlení, zelená energie
OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ A UDRŽITELNÝ ROZVOJ

OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ A UDRŽITELNÝ ROZVOJ
SPOLEČNOST RPO OCHRANU PŮDY V ČR

SPOLEČNOST RPO OCHRANU PŮDY V ČR
ČESKÝ SVAZ OCHRÁNCŮ PŘÍRODY JARO JAROMĚŘ

ČESKÝ SVAZ OCHRÁNCŮ PŘÍRODY JARO JAROMĚŘ
ČSOP Vlašim

ČSOP Vlašim
CANNABE OBCHOD, ZPROSTŘEDKOVÁNÍ, REKLAMA A PROPAGACE TECHNICKÉHO KONOPÍ, KONOPNÝCH VÝROBKŮ A PRODUKTŮ.

CANNABE OBCHOD, ZPROSTŘEDKOVÁNÍ, REKLAMA A PROPAGACE TECHNICKÉHO KONOPÍ, KONOPNÝCH VÝROBKŮ A PRODUKTŮ.
SLOVENSKO A CANNABIS SATIVA - L.

SLOVENSKO A CANNABIS SATIVA - L.
PĚSTOVÁNÍ A VYUŽITÍ KONOPÍ SETÉHO NA SLOVENSKU

PĚSTOVÁNÍ A VYUŽITÍ KONOPÍ SETÉHO NA SLOVENSKU
KONOPNÉ A JINÉ PŘÍRODNÍ MATERIÁLY

KONOPNÉ A JINÉ PŘÍRODNÍ MATERIÁLY
IZOLAČNÍ MATERIÁLY Z KONOPÍ

IZOLAČNÍ MATERIÁLY Z KONOPÍ
KOKOSOVÉ SÍTĚ, ROHOŽE A VÁLCE

KOKOSOVÉ SÍTĚ, ROHOŽE A VÁLCE
KONOPNÉ POTRAVINY

KONOPNÉ POTRAVINY
BIOSFERA JEZTE ZDRAVĚ BIOPOTRAVINY, PŘÍRODNÍ KOSMETIKA, EKODROGERIE

BIOSFERA JEZTE ZDRAVĚ BIOPOTRAVINY, PŘÍRODNÍ KOSMETIKA, EKODROGERIE
BIOSLUNEČNICE - ZDRAVÁ VÝŽIVA

BIOSLUNEČNICE - ZDRAVÁ VÝŽIVA
CANNADRINK KONOPNÉ NÁPOJE

CANNADRINK KONOPNÉ NÁPOJE
HEMP VALLEY BERR  NOVOPACKÉ PIVO S EXTRAKTEM Z KONOPÍ

HEMP VALLEY BERR NOVOPACKÉ PIVO S EXTRAKTEM Z KONOPÍ
ZDRAVOTNÍ KONOPNÁ KOSMETIKA

ZDRAVOTNÍ KONOPNÁ KOSMETIKA
KONOPNÁ KOSMETIKA CANNADERM

KONOPNÁ KOSMETIKA CANNADERM
INCOR MÉDICA - PŘÍRODNÍ FARMACEUTICKÁ KOSMETIKA

INCOR MÉDICA - PŘÍRODNÍ FARMACEUTICKÁ KOSMETIKA
PRODUKTY Z LÉČIVÉHO KONOPÍ

PRODUKTY Z LÉČIVÉHO KONOPÍ
ZDRAVOTNICKÉ PRODUKTY A POTRAVINY Z KONOPÍ

ZDRAVOTNICKÉ PRODUKTY A POTRAVINY Z KONOPÍ
INTERNETOVÝ OBCHOD S PŘÍRODNÍMI PRODUKTY

INTERNETOVÝ OBCHOD S PŘÍRODNÍMI PRODUKTY
VÝROBA PŘÍRODNÍCH PRODUKTŮ

VÝROBA PŘÍRODNÍCH PRODUKTŮ
Léčivé bylinky, zázračné rostliny a další dary přírody

Léčivé bylinky, zázračné rostliny a další dary přírody
PŘÍRODNÍ A BYLINNÁ KOSMETIKA, KONOPNÉ PRODUKTY, EKODROGERIE

PŘÍRODNÍ A BYLINNÁ KOSMETIKA, KONOPNÉ PRODUKTY, EKODROGERIE
PŘÍRODNÍ KOSMETIKA A DOPLŇKY STRAVY

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA A DOPLŇKY STRAVY
VALAŠSKÉ MUZEUM V PŘÍRODĚ ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

VALAŠSKÉ MUZEUM V PŘÍRODĚ ROŽNOV POD RADHOŠTĚM
PROVAZNICKÉ MUZEUM - DEŠTNÁ U JINDŘICHOVA HRADCE

PROVAZNICKÉ MUZEUM - DEŠTNÁ U JINDŘICHOVA HRADCE
ORGANIZACE NA OCHRANU PRÁV ZVÍŘAT

ORGANIZACE NA OCHRANU PRÁV ZVÍŘAT
NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT

NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT
PROJEKT, KTERÝ UPOZORŇUJE NA UTRPENÍ ZVÍŘAT

PROJEKT, KTERÝ UPOZORŇUJE NA UTRPENÍ ZVÍŘAT
ADOPCE CHRTŮ

ADOPCE CHRTŮ
Karbofuran stále zabíjí">KARBOFURAN ZABÍJÍ! POMOZTE HO ZASTAVIT!

KARBOFURAN ZABÍJÍ! POMOZTE HO ZASTAVIT!
PRACOVNÍ ODĚVY A OCHRANNÉ PRACOVNÍ POMŮCKY

PRACOVNÍ ODĚVY A OCHRANNÉ PRACOVNÍ POMŮCKY
VÝROBCE BRIKETOVACÍCH LISŮ

VÝROBCE BRIKETOVACÍCH LISŮ
STROJE PRO PRŮMYSL A ZEMĚDĚLSTVÍ

STROJE PRO PRŮMYSL A ZEMĚDĚLSTVÍ
Výzkum, vývoj, servis a transfer technologií v oblasti textilní předúpravy, barvení, tisku a specielních úprav.

Výzkum, vývoj, servis a transfer technologií v oblasti textilní předúpravy, barvení, tisku a specielních úprav.
EVROPSKÁ PRUMYSLOVÁ KONOPÁŘSKÁ ASOCIACE

EVROPSKÁ PRUMYSLOVÁ KONOPÁŘSKÁ ASOCIACE
KLATEX VÝROBA NETKANÝCH TEXTILIÍ

KLATEX VÝROBA NETKANÝCH TEXTILIÍ
STAVEBNÍ MATERIÁLY Z KONOPÍ A DALŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKTY

STAVEBNÍ MATERIÁLY Z KONOPÍ A DALŠÍ PŘÍRODNÍ PRODUKTY